MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞINDA DEVİR TESLİM YAPILDI

MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞINDA DEVİR TESLİM YAPILDI

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığında 7. Olağan Kongrenin ardından İlçe Başkanlığı görevine seçilen seçilen Burak Ak ile önceki dönem ilçe Başkanı Fatih Mehmet Köse arasında devir teslim yapıldı.

Önceki dönem İlçe Başkanı Fatih Mehmet Köse yeni seçilen Burak Ak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak görevi devretti. Ziyarette İl koordinatörü AK Parti Rize İl Başkan yardımcısı Ali İmran Büyük ve önceki dönem İlçe Yönetim Kurulu üyeleri Fatih Mehmet Köse’ye eşlik etti. Köse “ iki yılı aşkın bir süredir yürüttüğüm İlçe Başkanlığı görevimi teşkilatın içinden gelen  deneyimli, tecrübeli  Burak Ak kardeşime devretmenin bahtiyarlığını yaşıyorum. Kendisine ve ekibine başarılar diliyorum. Her zaman yanlarındayım. Allah utandırmasın hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin inşallah” dedi.

Görevi devralan İlçe Başkanı Burak Ak, Fatih Mehmet Köse’ye hayırlı olsun ziyareti ve temennileri için teşekkür ederken “ Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle teşkilat büyüklerimizin önerisiyle bize tevdi edilen bu görevi Allah’ın izniyle ekibimizle birlikte en iyi şekilde icra etmek için elimizden gelenin fazlasıyla çalışacağız. Bize bu görevi layık gören herkese minnettarım. Siyasette gençlere yer vermek ustalık şiarındandır diyen liderimizin önderliğinde bugün itibariyle devraldığım bu bayrağı ekibimle birlikte sürekli en yükseklerde dalgalandıracağım inşallah. Fatih Başkanımız ve kıymetli yönetimine yapmış oldukları değerli çalışmalar için müteşekkiriz. Onların bilgi, birikim  ve tecrübelerinden her zaman faydalanacağız inşallah” dedi.


Bu haber 71 defa okunmuştur.

Fatih Mehmet KÖSE
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Siyasi ve Hukuki Isler
Teskilat Isleri
Seçim Isleri
Tanitim ve Medya
Sosyal Politikalar
Yerel Yönetimler
Ekonomi Isleri
Sivil Toplum ve Halkla Iliskiler
Mali ve Idari Isler
Ilçe Sekreteri


Atatürk Cad. Eski Bld.Bsk.Binasi Kat:1 Rize | Gsm:0542 415 95 53 | Tel: 0464 213 00 18 | Faks: 0464 214 60 10
Rize Haberleri Tasarım:NetworkAjans