MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞI ANNELER GÜNÜ MESAJI

MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞI ANNELER GÜNÜ MESAJI

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

En mukaddes mesleğin sahibi duacımız, şifacımız, koşulsuz sevginin, merhametin vücut bulmuş hali kıymetli annelerimizin bu özel günlerini en kalbi duygularımızla kutluyoruz.

Her anımızda yanımızda olan, olmaya çalışan hiç  sızlanmadan, sevgiyle,  sabırla bizleri bugünlere hazırlayan ilk eğitmenlerimiz annelerimize hiç şüphesiz çok şey borçluyuz. Varlıkları şükür sebebi olan annelerimize olan sevgimizi, bağlılığımızı muhakkak ki bir güne sığdıramayız. “Cennet annelerin ayağının altındadır” geleneğiyle yetişen bizler mukaddes varlıklarıyla bizi yücelten hayatımızı şekillendiren, güzelleştiren annelerimiz için ne yapsak kifayetsiz kalır. Her günümüzde başımızın tacı olan annelerimiz, her türlü saygı ve şükranı hak etmektedir.

Bu itibarla, ahirete irtihal etmiş tüm annelerimizi de rahmetle ve minnetle yad ediyoruz. Doğduğumuz günden bu yana kocaman yürekleriyle, kendilerini ikinci plana atarak, vatana millete hayırlı bir evlat yetiştirmeyi ulvi bir sorumluluk olarak alan cefakar, fedakar annelerimizin anneler gününü en içten duygularımızla kutluyoruz.

Bu haber 510 defa okunmuştur.

Fatih Mehmet KÖSE
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Siyasi ve Hukuki Isler
Teskilat Isleri
Seçim Isleri
Tanitim ve Medya
Sosyal Politikalar
Yerel Yönetimler
Ekonomi Isleri
Sivil Toplum ve Halkla Iliskiler
Mali ve Idari Isler
Ilçe Sekreteri


Atatürk Cad. Eski Bld.Bsk.Binasi Kat:1 Rize | Gsm:0542 415 95 53 | Tel: 0464 213 00 18 | Faks: 0464 214 60 10
Rize Haberleri Tasarım:NetworkAjans