MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞI 23 NİSAN KUTLAMA MESAJI

MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞI 23 NİSAN KUTLAMA MESAJI

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Bugün Türkiye Büyük Millet Meclisinin kuruluşunun 99.yıldönümünü kutladığımız 23 Nisan 1920 tarihinde millet iradesinin temsil edildiği Millet Meclisi açılarak, demokrasinin temelleri atılmıştır. Milletimizin feraseti ve vakarlı duruşu neticesinde ya istiklal ya ölüm! şiarıyla kenetlendiği İstikbal mücadelemizin eseri yaşadığımız bu kadim coğrafyada, bize emanet edileni muhafaza ve müdafaa etmek hepimizin ortak sorumluluğu olmalıdır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına adadığı bugünün ehemmiyetini bizlerde tüm nesillere aktarmalıyız. Geleceğimizin mimarı çocuklarımızı muasır medeniyetler seviyesine ve daha müreffef bir geleceğe hazırlamak için elimizden geleni yapma gayreti içerisinde olmalıyız. Millet iradesinin her şeyin üzerinde tutulduğu ülkemizde hiçbir tehdide, vesayet odaklarına boyun eğmeden ve fırsat vermeden Meclisimiz ilk günkü heyecanıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Tüm bu duygu ve düşüncelerle, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunu sağlayan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e  o günün zorlu şartlarında görev yapan üyelerimize şehit ve gazilerimize Cenab-ı Hakk’tan rahmet diliyor,  geleceğimiz çocuklarımızın  ve tüm milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutluyoruz.

Bu haber 517 defa okunmuştur.

Fatih Mehmet KÖSE
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Siyasi ve Hukuki Isler
Teskilat Isleri
Seçim Isleri
Tanitim ve Medya
Sosyal Politikalar
Yerel Yönetimler
Ekonomi Isleri
Sivil Toplum ve Halkla Iliskiler
Mali ve Idari Isler
Ilçe Sekreteri


Atatürk Cad. Eski Bld.Bsk.Binasi Kat:1 Rize | Gsm:0542 415 95 53 | Tel: 0464 213 00 18 | Faks: 0464 214 60 10
Rize Haberleri Tasarım:NetworkAjans